Blog prawny

W swojej pracy spotykam się z różnymi problemami prawnymi na szerokim polu prawa. Są to kwestie w mniejszym lub większym stopniu skomplikowane, wymagające indywidualnego podejścia i odpowiedniego przygotowania. Tematy związane prawem, dyskusja oraz refleksja nad nimi są dla mnie bardzo istotne, ponieważ od kilku lat jestem pasjonatem wiedzy z zakresu prawa, miejsca, jakie prawo zajmuje w życiu każdego z nas oraz funkcjonowaniu w otaczającej nas codzienności prawa, jako instrumentu regulacji najważniejszych kwestii społecznych.

Na moim blogu prawnym, jako adwokat chciałbym podzielić się z Państwem obserwacjami oraz pewną refleksją nad usytuowaniem prawa w otaczającej nas codzienności, a także chciałbym zachęcić do dyskusji i wyrażania swojego zdania na poruszane przez nas tematy.

Tematyka zagadnień przeze mnie poruszanych będzie bardzo szeroka. Od prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, karnego do konstytucyjnego włącznie.

Moją intencją jest zarazić innych naszą pasją, jaką jest prawo, który traktujemy nie tylko jako przedmiot wykładany na wielu uniwersytetach, lecz instytucja towarzyszącą każdej rozwiniętej cywilizacji od zarania dziejów.

Zapraszamy do dyskusji i życzę przyjemnie spędzonego czasu na blogu prawnym.

Adwokat Kraków Olkusz, Dominik Marchewka

Adres bloga:

www.factolex.pl

Pin It on Pinterest

Share This